102CHB181JCLE
Mfr.Part #
102CHB181JCLE
Datasheet
102CHB181JCLE
Description
CAP CER 180PF 1KV P100 1111
Stock
336
Capacitance :
180 pF
Failure Rate :
Features :
High Q, Low Loss, Non-Magnetic
Operating Temperature :
-55°C ~ 150°C
Temperature Coefficient :
P100
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
1000V (1kV)